Giriş Yap
Uğur Soğutma, 2019 Servisler Toplantısını Gerçekleştirdi

Uğur Soğutma’nın geleneksel “Yetkili Servisler Toplantısı”, 14-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya Adalya Elit Lara Otel’de yapılan organizasyonla gerçekleştirildi. Türkiye’nin dört bir köşesinden katılım sağlayan 250’ye yakın servis ile 2018 yılının değerlendirilmesi yapılırken 2019 hedefleri paylaşıldı.

Uğur Soğutma Genel Müdürünün konuşması ile başlayan toplantılar, Uğur Soğutma yöneticilerinin yapmış oldukları sunumlar ile devam etti. Müşteri Hizmetleri Grup Yöneticisi Hasan KARDEŞLER “Servis ve Tüketici Hizmetleri Süreçleri”konuşması yaparken Yurt İçi Satış Koordinatörü Erdoğan ULAŞ moderatörlüğünde “Müşteri İlişkileri ve Servisin Önemi” konulu açık oturumda  gerçekleştirildi. Organizasyon boyunca birçok konuda teknik eğitim ve seminerler de düzenlenerek, yetkili servislerin 2019 yılı sezonuna hazırlanması sağlandı.

2019 yılında üretimine başlanılan, en yüksek teknolojiyle üretilen yeni ürünlerin sergilendiği, yeni teknolojilerle ilgili yetkili servislere teknik bilgilerin verildiği fuaye alanı da büyük ilgi gördü.

Organizasyonun son gününde gerçekleştirilen gala gecesinde en iyi performans ve başarı gösteren yetkili servislere çeşitli hediyeler verildi.