Giriş Yap
Uğur’da Değişim Zamanı

Türkiye’nin ilk derin dondurucu üreticisi olan Uğur Soğutma, bayi toplantısını Granada Luxury Belek Otel’de gerçekleştirdi.

“Şimdi Değişim Zamanı” sloganıyla 15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen bayi toplantısında büyük “Uğur” ailesinin birer parçası olan bayilerle 2023 yılı ve sonrası için bir dizi değişimin ilk adımları atılmış oldu.

2023 yılının hedeflerinin 360 derece tartışılıp, paylaşıldığı organizasyona Türkiye’nin dört bir yanından 600’den fazla bayi sahibi ve ailesi katıldı. Uğur Soğutma’nın düzenlediği bu büyük toplantıda gelecek yıldan itibaren görmeye başlayacağımız yeni UĞUR mağaza konsepti ve yeni UĞUR ürün ailesi büyük ilgi gördü. UĞUR’un yeni konsept mağazası ve yeni ürünleri Beyaz Eşya perakende dünyasına yeni bir soluk ve rekabet katacak.

Yönetim Kurulu Başkanı Talip TAKMAKLI, yapmış olduğu açılış konuşmasında son iki yılda dünya ekonomisinin nasıl değiştiğini ve bu değişimin şirketlerle birlikte toplumsal hayatta da tüketim davranışlarını nasıl etkilediğinin altını çizdi. Uğur’un değişime ayak uyduran yenilikçi düşünce yapısına sahip ve teknolojik alt yapıyla üretime devam edeceğini belirtti.

Türkiye’nin ilk derin dondurucu üreticisi Uğur, her ihtiyaca özel büyüklük ve renk seçenekleriyle derin dondurucunun ustası olduğunu bir kere daha hatırlattı. Ayrıca buzdolabı ürün gamında daha geniş ürünleri gamına dahil ederek tüketicilere farklı seçenekler sunuyor. Yeni ürün kategorisinde Su Arıtma, 5 ve 6 filtreli seçenekleriyle Uğur’un en yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni ürünü olacak.

Bunun yanı sıra, Uğur son dönemlerde geliştirdiği ankastre setleri de bayilerin beğenisine sunarak, ilerleyen zamanlarda mutfaklarda daha fazla hakimiyetinin olacağının sinyalini vermiş oldu.

Uğur Soğutma’nın yetkili bayileri değişim rüzgarını hissederken eşleri de eski Masterchef yarışmacıları ile workshop deneyimi yaşarken, yoga eğitmeni eşliğinde de güzel vakit geçirdiler.

2023 yılının planlarının yapıldığı, büyük bir aile olmanın haklı sevincinin yaşandığı daha büyük başarılar için “Şimdi Değişim Zamanı” denilen büyük toplantının son gecesinde görkemli bir gala gecesi düzenlendi. Bayiler, aileleri ve Uğur çalışanlarının katıldığı gala gecesinde sahne alan Mustafa Ceceli herkese güzel bir gece yaşattı.