Giriş Yap
Uğur Hakkında

Uğur Soğutma A.Ş., ticari ve ev kullanımına uygun dondurucu ve soğutucu ürünleri ile global olarak sektöründe yer edinmiş köklü bir firmadır. Ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve soğutucu alanındaki uzmanlığı ile yurt içi pazarda önemli bir yere sahip olmakla beraber, yurt dışı pazarlarda 5 kıtada 146 ülkeye yarım asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir

18 Nisan 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla başladığı serüvende bugün, 400.000 m² faal üretim ve depo alanı, 2.000’den fazla çalışanı ile modern ve teknolojik üretim tesislerinde 900’ü aşkın ürün çeşidi ile ev ve iş yerleri için soğutma çözümleri sunmaktadır.

Uğur Soğutma A.Ş., dondurucu, soğutucu, şişe soğutucu, market dolapları, teşhir reyonları, dondurma makineleri ve muhafaza dolapları gibi ürünleriyle ve müşterilere göre özelleştirilmiş konsept ve ürün çeşitleriyle ticari müşterilerinin soğutma konusunda çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Dünyaca ünlü birçok önemli markanın tedarikçisi olarak yoğun AR-GE yatırımları sayesinde inovatif ve teknolojik ürünler geliştirmektedir.

Türkiye genelinde ise “Uğur Derin Dondurucu” ile jenerik bir marka olan Uğur Soğutma A.Ş., ev kullanıcılarına derin dondurucu başta olmak üzere birçok farklı ürün sunmaktadır. Dikey ve yatay derin dondurucular, buzdolabı, su sebili, su arıtma, mikrodalga ve klima gibi ürünleri 1.000’e yakın satış noktasında tüketicilerin beğenisine sunarken 250'ye yakın Uğur Yetkili Servis Merkezi ile kaliteli hizmet sağlamaktadır.