Giriş Yap
Uğur'un Hizmet Farkı

Uğur Soğutma Müşteri Hizmetleri Merkezi olarak, tüketicilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek adına daima yenilikçi ve farklı projelerle karşınızda bulunmayı amaçlamaktayız. Sizler için geliştirdiğimiz uygulamalarımızdan bazıları aşağıda verilmiştir.

444 84 87 Çağrı Merkezi
444 84 87 Çağrı Merkezi

Uğur Müşteri Hizmetleri sayesinde Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Taleplerinizin takibi, bilgi desteği ve teknik yardım konularında profesyonel kadrolarımızdan yardım alabilirsiniz.

Servis Ağımız
Servis Ağımız

Türkiye genelinde profesyonel hizmet kalitesi odaklı, eğitimli uzman kadrolarla donatılmış 250’ye yakın Yetkili Servisimizle hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti

Talepler doğrultusunda yapılan işlemler sonuçlandıktan sonra tüketicilerimiz aranmakta, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak için anket uygulanarak  hizmet kalitemizin değerlendirmesi yapılmaktadır.

Nakliye / Montaj
Nakliye / Montaj

Yetkili Bayilerimizden satın almış olduğunuz ürünlerin nakliyesi  ve montaj hizmeti Yetkili Servislerimiz tarafından yapılmaktadır. *Belirli ürünlerin Nakliye+Montaj’ı yapılmaktadır.

Zamanında Randevu
Zamanında Randevu

Yetkili Servislerimizin yönlendirilmiş oldukları noktalara, tüketiciye vermiş oldukları randevuya sadık kalarak ulaşmaları ve işlem hakkında gerekli süreci takip etmeleri sağlanmaktadır.