Giriş Yap
Uğur Soğutma, 2012 Bayiler Toplantısında Türkiye Genelindeki Tüm Bayilerini Antalya’da Buluşturdu.

Uğur Şirketler Grubunun geleneksel hale getirdiği bayiler toplantısı bu yıl 24-27 Kasım tarihleri arasında Antalya Starlight Otel’de gerçekleştirildi.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen Uğur Soğutma Bayileri büyük ve sıcak bir aile olmanın verdiği gururla, her sene olduğu gibi bu sene de bir araya geldiler. 2011 yılının değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, birlikte kazanılan başarılar kutlanırken, 2012’de gerçekleştirileceklerin de planlaması yapıldı.

Toplantıda konuşan UĞUR Soğutma Yönetim Kurulu Üyesi, şirketin büyüme stratejileri ve bulunduğu pozisyona ilişkin değerlendirmeler yaptı. Global dünya üzerindeki rekabete uyum sağlayarak UĞUR’un verimlilik düzeyini daima yüksek tuttuklarını söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi, “Ülkemizin dünya üzerindeki marka değeri, gücü ve istikrarlı yapısının devamlılığı, sanayimizin güçlü ve sürdürülebilir olmasıyla doğru orantılıdır. Bizler de UĞUR Şirketler Grubu olarak Türkiye’mizin değerine değer katmak ve dünya üzerinde marka değerimizi artırmak için sizlerle beraber geliştirdiğimiz stratejilerle büyümeye devam edeceğiz” dedi.

UĞUR Soğutma Yurtiçi Satış Direktörü Erdoğan Ulaş ise, şirketin 2012 satış politikaları ile ilgili bilgiler verdi. Markalaşmanın bir sanat olduğuna dikkat çeken Ulaş, “Güçlü bir marka olabilmenin koşullarından birisi de güvendir. Bizler bunun bilinciyle satışlarımızda başarılı olabilmek için daima tüketici odaklı çalışmamızın gerektiğinin farkında olarak sizlerle beraber güven içinde sağlam adımlarla ilerliyoruz” şeklinde konuştu.

Toplantıda UĞUR Soğutma Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Merkezi Müdürü Mustafa Gökçe de bir konuşma yaptı. UĞUR Soğutma’nın 1954’ten bu yana geldiği önemli noktaya işaret eden Gökçe, “Değişen piyasa koşullarında rekabet edebilmek, sürekli gelişen ve değişkenlik gösteren müşteri isteklerine süratle cevap verebilmek ile gerçekleşir. Şirketimizin Müşteri Hizmetleri birimi olarak, satış faaliyetlerine, bu anlamda tüm desteğimizi gece gündüz çalışarak verirken, siz bayilerimiz ve tüketicilerimizin mutlak memnuniyeti için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Toplantının son gününde Sinan Özen konseri ile eğlence dolu bir kapanış yapılırken 20 yılı aşan bayilere de özel teşekkür belgeleri takdim edildi.