Giriş Yap
İşletmelerdeki Tazelik Uğur’dan

Düşük enerji tüketimleri ile yüksek performans sergileyen Uğur UDR Anka dondurma teşhir reyonları, modern görünümleriyle etkili ürün sunumunun yanı sıra işletmelere birçok fayda sağlıyor.

UDR Anka modellerinin 355 litreden 729 litreye kadar birçok hacme sahip. 6 kaseli üründen 18 kaseli ürüne kadar birçok çeşidi bulunan Anka dondurma teşhir reyonları, hareket özgürlüğü sağlayan tekerlekleriyle de işletmelere kullanım kolaylığı sağlıyor.

Şık ve özel aydınlatma sistemine sahip Uğur Anka dondurma teşhir reyonları şık görünümleri, efektif yapılarıyla da her türlü ihtiyacı karşılıyor. Statik soğutma sistemi sayesinde 7/24 çalıştırılabilen bu modeller düşük enerji tüketimleriyle de dikkat çekiyor.

Şık Anka modelleri, dondurmacılar başta olmak üzere pastane, kafe, otel ve çay bahçelerine kadar pek çok değişik işletmede kullanıma uygun. UDR Anka dondurma teşhir reyonlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için Uğur Yetkili Bayilerini, 444 84 87 müşteri hizmetleri hattını veya www.ugur.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.