Giriş Yap
Tohumlu Kalem Projesi

Doğa dostu ürünleri ile yaşama değer katan Uğur Soğutma, enerji tasarrufu sağlarken çevreci hediyeleriyle tabiatın korunmasına destek oluyor.

Daha önce "Hatıra Ormanı" ve "Çevreci Ofis Uygulamaları" ile ses getiren marka bu sefer fesleğen tohumlu kalemleri ile doğaya daha renkli bir katkıda bulunuyor. 2015 yılı için, kapağı içinde fesleğen tohumu olan tükenmez kalem ile doğaya katkı sağlayan Uğur, karşılaşılan ilgiden ve yapıcı geri bildirimlerden memnun olduğunu belirtti.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Kurumsal İletişim Sorumlusu "Biz doğaya karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bu tür çevreci projelerin yanında oluyoruz. Tüm çalışanlarımızın katılımı ile belirlediğimiz çevre politikamızı yine onların ve paydaşlarımızın desteği ile sürdürülebilir kılıyoruz." dedi. Geçtiğimiz yıllarda başlattıkları "Karaçam Tohumu Kalem" projesine de değinen yetkili "Promosyon olarak başlanan önceki çalışmamıza gelen beğeni sonucunda projeyi daha renkli bir hale getirmek ve fesleğen kokusunun tazeliğini günlük yaşam alanlarımıza taşımak istedik. Tedarikçimizle görüşerek kendilerinden bize özel bir tasarım yapmalarını talep ettik." ifadesiyle sözlerine devam eden sorumlu "Sonuçta bizim de çok beğendiğimiz "Fesleğen Tohumlu Tükenmez Kalem" ortaya çıktı. Gelecekte de bu tür projelerde yer almaya ve insan hayatına değer katmaya devam edeceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.

Daha önce yaklaşık 3 bin karaçam tohumu dağıtılmasını sağlayan marka bu yıl da 5 bine yakın fesleğen tohumu dağıtmayı hedefliyor.