Giriş Yap
Ticari Ürünler

Üstün kalite anlayışını modern teknolojiyle birleştirerek sizlere en iyi soğutma sistemlerini ulaştırmayı hedefleyen Uğur Soğutma tarafından üretilen, işletmelerin özel ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanmış ticari derin dondurucu modelleri; restoranlardan marketlere, pastanelerden ofislere kadar pek çok alan için nitelikli çözümler sunuyor!

İşletmenizde satışını yaptığınız yiyecek veya içeceklerin besin değerlerini yitirmeden sağlıklı bir şekilde müşterilerinize ulaştırmanızı ve güvenli bir ortamda muhafaza etmenizi mümkün kılacak soğutma sistemlerini, Uğur Soğutma’nın online mağazası üzerinden keşfedebilirsiniz!

Çeşitli İşletmeler için Etkili Soğutma Sistemleri

A, A+ ve A++ enerji sınıfları arasından ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenizi kolaylaştıracak fonksiyonel seçenekleri ve farklı hacim aralıklarına sahip çeşitleri ile soğutucu modelleri, sağlam gövdeleri sayesinde uzun süreli kullanım imkânı verirken pratik kapak dizaynları yardımıyla da kolaylıkla kullanılabilen ürünler olarak öne çıkıyor.

Uğur Soğutma’nın online mağazasında önce çıkan derin dondurucu modelleri; süper, blok kapaklı ya da market tipi olmak üzere kapak ve kullanım biçimlerine göre farklılık gösteren üç seçenekten meydana geliyor. Ayrıca özellikle kafe ve pastanelerin etkili bir sunum için tercih ettiği pasta ve dondurma teşhir reyonları ile buz, şerbet ve dondurma makinası gibi soğutucu modellerini de bulabileceğiniz online katalogda; işletmenizin değişik alanlarında konumlandırma fırsatı tanıyan kullanışlı tasarımlara sahip pek çok ürün de yer buluyor. Aralarında muhafaza dolapları, şişe soğutucular, su pınarları ve benzeri derin dondurucu alternatiflerini de keşfedebileceğiniz ticari ürünler; minimum maliyet ile maksimum performans beklentisi olan ofis ve işletmeler için ideal tercihler olarak kullanımınıza sunuluyor.

İşletmeniz İçin İdeal Ekipmanlar, Uğur Soğutma’da!

Yiyecek ve içecek satışı veya teşhirinin yapıldığı işletmelerin ihtiyaçlarına hem dayanıklı hem de kullanışlı soğutma sistemleri sunan Uğur Soğutma, sizlere uzun yıllar kalitenin keyfini yaşatmayı amaçlıyor.

Siz de Uğur Soğutma güvencesiyle üretimi sağlanan ticari ürünler kategorisindeki soğutucu modellerinin detaylarını online katalog üzerinden kolayca inceleyebilir ve verilen özellikleri kıyaslayarak işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünleri bulabilirsiniz. Seçkin ürün kataloğunda beğendiğiniz ürünleri sizlere özel kampanyalardan yararlanarak ücretsiz kargo hizmeti ve farklı ödeme metotları ile satın alabilmek için yapmanız gereken tek şey Uğur Soğutma’nın online satış mağazasını ziyaret etmek!