Uğur'un Hizmet Farkı » UĞUR SOĞUTMA
Menüleri atla içeriğe git. Haberleri Görüntüle İletişim - Bize Ulaşın
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

UĞUR'UN HİZMET FARKI

Uğur Soğutma Müşteri Hizmetleri Merkezi olarak, tüketicilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek adına daima yenilikçi ve farklı projelerle karşınızda bulunmayı amaçlamaktayız. Sizler için geliştirdiğimiz uygulamalarımızdan bazıları aşağıda verilmiştir.

444 84 87 ÇAĞRI MERKEZİ

Uğur Müşteri Hizmetleri sayesinde Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Taleplerinizin takibi, bilgi desteği ve teknik yardım konularında profesyonel kadrolarımızdan yardım alabilirsiniz.


SERVİS AĞIMIZ

Türkiye genelinde profesyonel hizmet kalitesi odaklı, eğitimli uzman kadrolarla donatılmış 250’ye yakın Yetkili Servisimizle hizmet vermekteyiz.


KLİMA KEŞİF

Kullanım alanınıza uygun olarak satın almayı istediğiniz klimanın seçilmesinde; Yetkili Servislerimizin ve Yetkili Bayilerimizin klima keşif işlemi ve yönlendirmesi ile doğru klima tercihinizi yapmış olursunuz.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Talepler doğrultusunda yapılan işlemler sonuçlandıktan sonra tüketicilerimiz aranmakta, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak için anket uygulanarak  hizmet kalitemizin değerlendirmesi yapılmaktadır.


NAKLİYE+MONTAJ

Yetkili Bayilerimizden satın almış olduğunuz ürünlerin nakliyesi  ve montaj hizmeti Yetkili Servislerimiz tarafından yapılmaktadır. *Belirli ürünlerin Nakliye+Montaj’ı yapılmaktadır.


ZAMANINDA RANDEVU

Yetkili Servislerimizin yönlendirilmiş oldukları noktalara, tüketiciye vermiş oldukları randevuya sadık kalarak ulaşmaları ve işlem hakkında gerekli süreci takip etmeleri sağlanmaktadır.


BİLİNÇLİ TÜKETİCİ

Devamlı öğrenmeye ve eğitimi amaç edinmiş kurumumuz, bilerek alışveriş yapma ve bilinçli tüketime katkıda bulunmak için Bilinçli Tüketici blog sayfasından tavsiyelerde bulunulmakta ve bilgilendirme yapmaktadır.


Geri Bildirim Değerlendirme Süreci

X

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Arama Ekranını Kapat