Uğurlu Fidanlar » UĞUR SOĞUTMA
Menüleri atla içeriğe git. Haberleri Görüntüle İletişim - Bize Ulaşın
KURUMSAL

Uğurlu Fidanlar

Tohumlu Kalem Projesi
Doğa dostu ürünleri ile yaşama değer katan Uğur Soğutma, enerji tasarrufu sağlarken çevreci hediyeleriyle tabiatın korunmasına destek oluyor.
Devamını oku
Hatıra Ormanı
Türkiye´de ilk A++ derin dondurucu ve 51%´e varan enerji tasarrufu sağlayan şişe soğutucu üreticisi Uğur Soğutma, çevreci uygulamalarını bir hatıra ormanı ile taçlandırdı.
Devamını oku
Limon Servi - Nazilli
Çevre duyarlılığını sadece kurum içerisinde ve üretim sürecinde değil, sosyal yaşam projeleriyle de gösteren Uğur Soğutma, bu doğrultuda Nazilli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasının etrafına, 312 adet limon servi ağacı dikti.
Devamını oku
Fidan Dikme Şenliği
Soğutma sektörünün öncü firmalarından Uğur Soğutma, çevreci sosyal sorumluluk kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek personeliyle fidan dikme şenliği kapsamında bölgesel ağaçlandırma faaliyetlerine destek verdi.
Devamını oku
Çevreci Ofis Uygulamaları
Ürünleri ile çevreye önem veren Uğur Soğutma, şimdi de tüm çalışanlarına yönelik “çevreci ofis uygulamaları” çalışması başlattı.
Devamını oku
Su İsrafını Önleme Projesi
Çevreci şirket politikaları ile hareket eden Uğur Soğutma A. Ş. su israfını önleme amacı ile idari bina lavabo musluklarında fotoselli musluklara geçerek su israfını önleme projesinde başladı.
Devamını oku
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 14000 serisi ISO Standard Geliştirme Komitesi TC207 tarafından geliştirilmiş bir Çevre Yönetim Standardı´dır.
Devamını oku
Üretimde Karbon Ayak İzi Düşürme Projesi
Faaliyetlerinin yanında doğaya dost uygulamalarla kendini gösteren Uğur Soğutma, öncelikli hedef olarak bulunduğu çevreyi korumayı, geniş anlamda ise yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini...
Devamını oku
Uğur Şirketler Grubu, Çalışanlarına 3.000 Çam Fidanı Dağıttı
Uğur Şirketler Grubu, gelecek nesillere sağlıklı bir çevre bırakmak için yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekedi.
Devamını oku
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi
İmalat ve hizmet sektörleri de dahil kamu kurumları ile orta ve küçük ölçekli tüm firmalar için faydalar sağlar. Sağlanan bu fayda diğer standartlardan farklı olarak maddi dönüşü bariz olarak görülmektedir.
Devamını oku
Uğur Soğutma 1000 Adet Limon Çamı Dikti
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya armağan edebilmek için pek çok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren Uğur Soğutma, “Uğurlu Fidanlar” çalışması kapsamında Organize Sanayi Bölgesindeki yeni yatırım alanı çevresine 1.000 adet limon çamı fidanı dikti.
Devamını oku
Arama Ekranını Kapat