Ramazan Kampanyası » Kampanyalar
Menüleri atla içeriğe git. Haberleri Görüntüle İletişim - Bize Ulaşın
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ramazan Kampanyası


UĞUR SOĞUTMA RAMAZAN KAMPANYASI

29 Mayıs 2017 - 24 Haziran 2017 tarihleri arasında sadece http://satis.ugur.com.tr web sitesinden yapılacak UED 360 D/S A+ Uğur marka fonksiyonel donduruculardan %7 indirim imkanı ile satın alma fırsatı sizleri bekliyor.

%7 indirimli satış 29 Mayıs 2017 ( 00:01 saatinde ) günü http://satis.ugur.com.tr web sitesinden yayınlanacak ve satışa açılacak, 24 Haziran 2017 (23:59 saatinde) yayından kaldırılacak ve ürünün indirimsiz fiyatı ile satışa devam edilecektir.

UED 360 D/S A+ fonksiyonel dondurucu Ramazan Kampanyası ile 1.395 TL yerine 1.297 TL'ye satın alabilirsiniz.

Kampanya Koşulları;

 1. Ramazan Kampanyamız; sadece " https://satis.ugur.com.tr " online satış sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz için geçerlidir. 
 2. Ramazan Kampanyamız; sadece " 29 Mayıs 2017 ( 00:01 saati ) ile 24 Haziran 2017 ( 23:59 saatleri )"  tarihleri arasında geçerlidir.
 3. Kampanya fiyatlarımız sadece bu kampanyada UED 360 D/S A+ ürün için sadece " https://satis.ugur.com.tr " online satış sitemiz üzerinden satın alımlar için geçerlidir. Ürünlerde değişiklik yapılamaz.
 4. Kampanyadaki %7 indirimli ürünlerden sadece tek üründen yararlanabilirsiniz. 
 5. Her bir kullanıcı kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.
 6. Kampanyamızda yer alan ürünlerde fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.
 7. Kampanyadaki ürünlerin sipariş ödemeleri kredi kartı veya nakit havale yoluyla kabul edilecektir. Sipariş bedeli ödendikten sonra teslimat gerçekleştirilir.
 8. Kampanyamız kapsamında vereceğiniz siparişleriniz "Ugurlu Hediyeler Sadakat Programı" kapsamında değerlendirilemez. Bu kapsamdaki siparişleriniz puan hesaplamasında dikkate alınmayacaktır.
 9. Kampanya siparişleriniz Mesafeli Satış Sözleşmesinde de yer alan en geç 15 gün içinde kampanya teslimat adresinize teslim edilecektir.
 10. Kampanya kapsamındaki siparişlerinizin taşıma ücreti şirketimize aittir. Taşıma bedeli talep edilmeyecektir.
 11. Kampanya ürünlerinizin kurulumu ve garanti işlemleri için en yakın Yetkili Servisimize başvurunuz. Yetkili Servisimiz dışında yapılacak kurulumlarda şirketimiz sorumluluğu yoktur, garanti işlemleri başlatılamaz.
 12. Kampanya kapsamındaki ürünlerde değişim yapılamaz. Ambalajı açılmamış ürünlerin paket iadesi yapılabilir.
 13. Kampanyamıza katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 14. Şirketimiz olan üstü ekonomik koşul değişikliklerinde iş bu kampanya koşullarını değiştirme veya iptal etme hakkını kullanabilir.
Alışverişe Başla

< Tüm Kampanyalar
Arama Ekranını Kapat