Giriş Yap
Uğur Şirketler Grubu İftar Yemeğinde Buluştu

     Ramazan ayında paylaşmanın ve birlikte olmanın sembolü olan iftar yemeği programlarından bir tanesini de bölgenin en büyük kuruluşu olan Uğur Şirketler Grubu düzenledi. Dört hafta boyunca her haftanın pazartesi ve salı günü düzenlenen iftar programına Nazilli’de bulunan Uğur Şirketler Grubu’nun şirketleri olan Uğur Soğutma, UMA, Uğur Entegre Gıda ve Kuteks çalışanları ve Uğur Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Sümer Akın Kurtoğlu Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen iftar yemeğine katıldılar.

     Düzenlenen iftar programına Kaymakam İbrahim Küçük, Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yalçın Gürenci, Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Şafak Çalışkan, çalışanlar ve davetliler katıldı. Çocuklar için farklı etkinliklerin de düzenlendiği iftar programına çalışanlar aileleri ile birlikte katıldı. Aynı anda yüzlerce kişinin iftar açtığı programda firma çalışanları aileleri ile birlikte tanışıp kaynaştı.

     “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

     Günün anlam ve önemini belirtmek üzere Uğur Şirketler Grubu Genel Müdürü Yusuf ÖKSÜZÖMER konuşma yaptı. Öksüzömer: “ Uğur’un büyük bir değerdir. Bu değerin oluşmasında emeği geçen değerli Uğur Soğutma çalışanlarına teşekkür eder, gelecek Ramazan Bayramımızın mübarek ve güzel geçmesini dilerim” ifadelerini kullandı.