Giriş Yap
Kuteks Web Sitesi Yenilendi

     1984 yılında tıbbi sarf malzemeleri üretmek için kurulan, 2002 yılında da Türkiye’nin ilk ve en büyük derin dondurucu üreticisi olan Uğur Soğutma’nın dahil olduğu Uğur Şirketler Grubu’nda sağlık sektörü temsilcisi Kuteks’in web sitesi, yenilenerek ziyaretçilerin kullanımına sunuldu.

     Uğur Şirketler Grubu’nun sağlık sektöründeki temsilcisi olan Kuteks, bilindiği üzere yüksek kalitede tıbbi sarf malzemeleri denince akla ilk gelen markalardan biri. Sargı bezi, sterilize hidrofil gaz bezi, sterilize gaz kompres, elastik bandaj, korse ve dizlik gibi tıbbi tekstil ürünlerini Avrupa standartlarında üretiyor ve sektörün en büyük üreticilerinden biri sayılıyor. Yenilenen web sitesi sayesinde, artık Kuteks ve ürünleri hakkında bilgi edinmek çok daha kolay. Modern tekniklerle kodlanan site, masaüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlarda aynı hız ve performans ile çalışıyor. Ana sayfada Kuteks hakkında bilgiler, dikkat çeken ürünler ve çeşitli tanıtım filmleri yer alıyor. Ziyaretçiler, bu filmler sayesinde Kuteks tesisleri içindeki çalışmalar hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

     Uğur Şirketler Grubu’nun diğer web siteleri ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmış site,  artık Uğurlu Hediyeler müşteri sadakat programının bir parçası sayılıyor. Kuteks dahil olmak üzere, Uğur Şirketler Grubu’na ait tüm web sitelerinden (UFresh, Motovento, satis.ugur.com.tr) yapılan tüm çevrimiçi alışverişlerden puan kazanmak ve kazanılan bu puanları www.ugurluhediyeler.com adresinde harcamak mümkün. Kuteks’in yeni web sitesi, sosyal medya platformlarına doğrudan bağlantılar da içeriyor ve hem Türkçe, hem de İngilizce olarak görüntülenebiliyor.