Giriş Yap
Evinizin Yeni UĞUR’u

Türkiye’nin ilk derin dondurucu üreticisi olan Uğur Soğutma, birbirinden farklı dikey derin dondurucu modelleriyle tüketicilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Uğur, dar kullanım alanları için uygun 3 çekmeceli 94 lt modelden, 7 çekmeceli 265 lt modele kadar ihtiyacınıza ve yerinize uygun geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Farklı renk seçeneklerine sahip Uğur dikey derin dondurucular, aynı zamanda teknik özellikleri ve tüketicilere sunduğu faydalar ile de öne plana çıkıyor.

Birbirinden farklı boyut, hacim ve renk seçeneğine sahip olan Uğur dikey derin dondurucu modellerinin arasında yepyeni bir model daha yerini aldı. UED 5218 DTK A++ isimli yeni ürün birçok beş çekmeceli üründen daha geniş iç hacme sahip olmasının yanı sıra A++ düşük enerji tüketimine sahip. Birbirinden kullanışlı, ürünlerinizi türüne ve boyutuna göre kolayca gruplandırabileceğiniz 5+1 çekmecesiyle kullanım kolaylığı da sağlıyor

Bir evin tüm gıda ihtiyaçı ve daha fazlasını saklayabileceğiniz 218 lt geniş hacme sahip UED 5218 DTK A++ isimli 5+1 çekmeceli modelin en üst bölümünde yer alan 11 cm yüksekliğindeki küçük bölme, derin dondurucunun içerisinde yer alan en yüksek sıcaklığa sahip bölüm. -12 derece sıcaklığa sahip ve pratik bölme olarak adlandırılan bu bölümde mutfağınızda sıkça kullandığınız gıdaları saklarken kapaksız yapısının sağladığı kullanım kolaylığıyla mutfağınıza pratiklik katıyor. Böylece kısa süre içinde tüketeceğiniz gıdalarınızı -18 dereceye kadar dondurmaya gerek kalmadan -12 derecelik pratik bölmede kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Derin dondurucunun orta bölümünde yer alan ve diğer çekmecelere göre daha geniş ve büyük hacme sahip “Hangar” isimi verilen çekmecesiyle “büyük gıdalar çekmeceye sığar mı?” sorusuna cevap veriyor. Doğayı ve çevreyi koruyan düşük enerji tüketimiyle de dikkatleri üzerine çeken UED 5218 DTK “A++” enerji sınıfıyla gıdaları korurken cepleri de koruyor

Uğur ailesinin yeni üyesi olan UED 5218 DTK A++ geniş iç hacmi, düşük enerji tüketimi ve farklı ihtiyaçlara cevap veren bölmeleriyle tam ailelere göre.

Türk mühendisinin, Türk işçisinin alın teri ve emeğiyle üretilen %100 yerli üretim olan Uğur’un sağlam ve uzun yıllar kullanım için üretilen 5+1 çekmeceli yeni derin dondurucusu tüm Uğur yetkili bayilerinde ve www.ugur.com.tr’de.