Giriş Yap
Derin Dondurucu ve Buzdolabı Promosyon Kampanyası
2018 Derin Dondurucu ve Buzdolabı Promosyon Kampanyası

Her zaman olduğu gibi siz değerli müşterilerimizin yoğun talepleri ile UĞUR MARKALI DERİN DONDURUCU veya BUZDOLABI ürünlerimizde 2018 yılının ilk özel kampanyasını hizmetinize sunuyoruz.

Bu kampanyamızda, Uğur marka derin dondurucu veya buzdolabı satan yetkili bayilerimizden veya https://satis.ugur.com.tr internet adresimizden yapacağınız derin dondurucu veya buzdolabı alışverişlerinizde 1 ADET ÇELİKAY MARKA 48 PARÇA ÇATAL KAŞIK BIÇAK TAKIMI BEDELSİZ olarak verilecektir.

Kampanyamızda yer alacak promosyon ürünü; ÇELİKAY Marka 6 adet Yemek Kaşığı + 6 adet Yemek Çatalı + 6 adet Yemek Bıçağı + 6 adet Tatlı Kaşığı + 6 adet Tatlı Çatalı + 6 adet Kahve Kaşığı + 6 adet Dondurma Kaşığı + 6 adet Çay Kaşığından oluşacaktır. Ürünün ayrıntılı özellikleri kampanya uygulama koşulları altında belirtilmektedir.

Kampanyamız 16 Nisan 2018 ile 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında ve aşağıdaki kampanya uygulama koşulları uyarınca geçerlidir.

Promosyon ürünlerimiz, kampanyamız kapsamındaki UĞUR Markalı Ev Tipi Derin Dondurucu ve Buzdolabı ürünlerimizi satın aldığınız Uğur Soğutma internet satış kanalı satis.ugur.com.tr adresinden veya yetkili satıcımız tarafından ürününüz ile beraberinde teslim edilecektir.

Uğur Soğutma Mak. San. ve Tic. A. Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı daha erken bitirme, ya da süresini uzatma hakkını saklı tutar.

UĞUR Markalı Kampanya ürünü olan Derin Dondurucu veya Buzdolapları ANLAŞMALI BANKA KREDİ KARTLARINA 12 TAKSİT ve 9 TAKSİT gibi taksit seçenekleri ile avantajlı alım yapma imkanına sahip olacaksınız. Yetkili Satıcılarımızdan ve www.ugur.com.tr web sitemizden anlaşmalı bankalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kampanya uygulamasında yer alacak ürünlerimizin, TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYATLARINDAN alınan ürünler için geçerlidir.

    Kampanyadan Online Satış Sitemiz Yoluyla Faydalanabilirsiniz.