Giriş Yap
Axess'e Karta Özel 50 TL Chip-Para Kampanyası

     60 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin ilk ve en büyük derin dondurucu üreticisi olan Uğur Soğutma, Axess kredi kartlarına özel 50 TL chip-para kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında http://satis.ugur.com.tr web sitesinden Axess kredi kartı ile yapılacak peşin veya taksitli ilk ve 1.000 TL üzeri alışverişe 50 TL chip-para hediye ediliyor. 9 Eylül 2017 - 18 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, tüketiciler satın aldıkları Uğur Soğutma ürünlerine 12 taksit de yaptırabiliyor.

    Hâlihazırda, 1.000 TL ve üzeri fiyat etiketine sahip tüm Uğur Soğutma ürünleri kampanya kapsamına dâhil ediliyor. Tüketiciler, kazandıkları 50 TL chip-parayı 25/10/2017 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde yapılacak bir sonraki alışverişlerinde kullanılabiliyor. Üstelik bu fırsattan sadece Axess değil, Wings, Neo, exi26, Free ve ticari kart sahipleri de faydalanabiliyor. Buzdolabı, derin dondurucu, klima gibi pek çok Uğur Soğutma ürününü bu özel fırsat ile peşin veya 12 taksit halinde satın alabilir, kazandığınız chip-paralar ile de bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için http://satis.ugur.com.tr adresini ziyaret etmek, sepetinize 1.000 TL üzeri fiyat etiketine sahip bir ürün eklemek ve Axess kredi kartı kullanarak onu satın almak yetiyor. 50 TL chip-para, işlem sonunda otomatik olarak kart bakiyenize tanımlanıyor.

    Uğur Soğutma, düzenlediği özel kampanyalar ile benzersiz kaliteye sahip ürünlerini tüketicilere kaçırılmayacak fırsatlar ile sunmaya devam edecek.