Grup Şirketlerimiz » UĞUR SOĞUTMA
Menüleri atla içeriğe git. Haberleri Görüntüle İletişim - Bize Ulaşın
KURUMSAL

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Uğur Motorlu Araçlar

Uğur Motorlu Araçlar

Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.) kendi tescilli ve lokomotif markası "Mondial" ile 2004 yılında motosiklet sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. UMA 2006 yılında ulusal ve uluslararası düzeyde uygulanabilen bir yönetim sistemi modeli olan “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” Belgesi’ni alarak, sürekli gelişim felsefesini ve kalite anlayışını geliştirerek müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Kuteks Medikal Kozmetik

Kuteks Medikal Kozmetik

Kuteks A.Ş.,1984 yılında tıbbi sarf malzeme üretimi konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş, 2002 yılında Uğur Şirketler Grubu’na dahil olarak  grubun sağlık alanındaki başarılı temsilcisi haline gelmiştir.

Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti.

Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti.

U’fresh markası ile öne çıkan Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti, 1954 yılında dondurma makineleri üretimi ile ticarete başlayan ve günümüzde, yatırım yaptığı sektörlerde lider ve dünyada söz sahibi markalar yaratmayı başaran Uğur Şirketler Grubu’nun son iştirakidir.

Uğur Global

Uğur Global

Türkiye’de ve uluslar arası alanda çeşitli sektörlerde 60 yılı aşan sürede faaliyet gösteren ve faaliyette bulunduğu alanlarda köklü bir yer, pazar payı, know-how ve haklı şekilde isim elde etmiş olan Uğur Şirketler grubunu oluşturan hissedarların ve Yönetim Kurulu üyelerinin, kurumsal yönetişim hedefinde bir aile şirketi olarak, birlikte oluşturdukları güçlü sinerji ile yeniden bir araya geldiler.


USG Servis Hizmetleri Ltd. Şti.

USG Servis Hizmetleri Ltd. Şti.

Türkiye’de ve uluslar arası alanda soğutma sektöründe faaliyet gösteren yerli ve global güçlü markaların değişen pazar şartlarında güçlenen talepleri ile 2015 yılında ürün yenileme ve bakım onarım hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır.

Arama Ekranını Kapat